3. «Էրազմուս+» ծրագրի միջազգային կրեդիտային շարժունություն Գաբրիել դը Անունցոյի անվան համալսարան, Իտալիա
18.03.2024 - 31.03.2024
«Էրազմուս+» ծրագրի միջազգային կրեդիտային շարժունություն Գաբրիել դը Անունցոյի անվան համալսարան, Իտալիա
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության գործողության շրջանակում Երևանի պետական համալսարանի և Իտալիայի Գաբրիել դը Անունցոյի անվան համալսարանի միջև կնքված պայմանագրով նախատեսվում է շարժունություն բակալավրիատի և մագիստրատուրայի ուսանողների համար (հումանիտար մասնագիտություններ, ֆարմացիա, հոգեբանություն, փիլիսոփայություն, սոցիոլոգիա, իրավագիտություն, գործարարություն և տնտեսագիտություն)՝ 2024/2025 ուստարվա 1-ին կիսամյակում 5 ամիս ժամկետով ուսանելու նպատակով:
Աշխատանքային լեզուն անգլերենն (իտալերեն) է:
Ծրագրով դրամաշնորհառուներին տրամադրվում է անհատական կրթաթոշակ, ինչպես նաև հոգում է ճանապարհածախսը:
Դիմումների ընդունման վերջնաժամկետն է ս․թ. մարտի 31-ը՝ ժամը 17:00-ն:
Ստորև ներկայացվում է անհրաժեշտ փաստաթղթերի ցանկը (փաստաթղթերն ընդունվում են միայն անգլերեն, PDF տարբերակով)`

18.03.2024 - 31.03.2024
1. This call regulates the application procedure for student and staff mobility in the framework of the Erasmus+ International Credit Mobility project between the University “G. d’Annunzio” Chieti-Pescara, Italy and Yerevan State University.
1. The present Erasmus+ International Credit Mobility project between University “G. d’Annunzio” Chieti-Pescara and Yerevan State University was signed by both parties.
1. BA (1st  cycle):                              3 places
The present call for applications provides mobility grants for the Autumn semester of the 2024-2025 academic year.
Applicants are required to be proficient in English at level B2 and/or Italian (or others) at level B2 (according to UDA and YSU Inter-Institutional Agreement) respectively, and to provide certifications or self-certifications of the required level.
• Prospective applicants should submit their required documents to the following mail: mnatsakanyan@ysu.amby