«Ռեսուրսային ներուժի օգտագործման, տնտեսության զարգացման և տարածքային կազմակերպման ժամանակակից հիմնախնդիրները» թեմայով գիտաժողով ԵՊՀ-ում
Ս․թ․ մայիսի 29-ին և 30-ին՝ ժամը 09։30-ին, ԵՊՀ Պալեանների անվան դահլիճում (ԵՊՀ 2-րդ մասնաշենք, 4-րդ հարկ, 401 սենյակ) տեղի կունենա «Ռեսուրսային ներուժի օգտագործման, տնտեսության զարգացման և տարածքային կազմակերպման ժամանակակից հիմնախնդիրները» թեմայով գիտաժողով։
Գիտաժողովին ներկա կլինեն նախարարներ, վարչության պետեր, տեսչությունների ղեկավարներ, ՀՀ և արտասահմանյան բուհերի ներկայացուցիչներ և մասնագետներ։

Conference titled "Actual Problems of the Use of Resource Potential, Territorial Organization and Development of Economy" at YSU
On May 29 and 30, this year, at 09:30 a.m., in the YSU Paleans Hall (YSU 2nd building, 4th floor, room 401), the conference titled "Actual Problems of the Use of Resource Potential, Territorial Organization and Development of Economy" will take place.
Ministers, heads of departments and inspections, representatives of Armenian and foreign universities and specialists will be present at the conference.